• SUDOP PRAHA
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

SUDOP PRAHA získal certifikát Excelentní kvalita RABF 2021

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství zveřejnila výsledky Ratingu 2021 a v rámci online slavnostní konference předala vítězům i certifikáty „Excelentní kvalita“. Mezi projektovými kancelářemi a ateliéry dominovala společnost SUDOP PRAHA.

Soutěž hodnotí dlouhodobou kvalitu práce jednotlivých účastníků za léta 2016-2020.

Prvenství mezi 949 projektovými kancelářemi a ateliery získal SUDOP PRAHA a.s. za trvale vysoké hodnocení v průběhu celého sledovaného pětiletého období. Odnesl si tak nejvyšší možné ocenění Excelentní kvalita. Druhé místo obsadil vítěz minulého ročníku, společnostní AED projekt, a.s.

Rating Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství (RABF), neboli integrovaná reference o kvalitě firem a osob ve stavebnictví pro výběrová řízení ve státní i soukromé sféře, zpracovává Nadace již desátým rokem. Společnost SUDOP PRAHA se na medailových pozicích v této soutěži pohybuje dlouhodobě. Letošní vítězství je tak potvrzením dlouhodobé kvality jím realizovaných projektů.

„Toto ocenění podtrhuje aktuálně vedoucí pozici a renomé společnosti SUDOP PRAHA na českém projekčním trhu. Velmi si ho vážíme tím spíše, že nejde jen o jednorázovou cenu za konkrétní dílo, ale o odborné a prestižní ocenění dlouhodobé kvality naší práce,“ podotkl při slavnostním převzetí ceny generální ředitel SUDOPU PRAHA Tomáš Slavíček. „Jsme velmi rádi i za celý dopravní obor, že odborníci takto vysoce ohodnotili jedinečnost a důležitost námi realizovaných staveb dopravní infrastruktury, u kterých nejde jen o vizuální krásu, ale především o 100% spolehlivost a funkčnost,“ dodal šéf vítězné firmy.

RABF roku 2021 využívá výsledky přehlídek, soutěží a veletrhů zrealizovaných a zdokumentovaných za léta 2016-2020 a zahrnuje hodnocení z 31 samostatných akcí. To představuje spojení názorů 31 odborných nezávislých porot, ve kterých zasedá každoročně na 200 nezávislých českých i zahraničních porotců. Tato datová základna vyjádřená udělenými cenami odráží nejkomplexněji dosažitelný pohled na výsledky dokončených staveb a spokojenost s prací jednotlivých firem, atelierů a s návrhy tvůrců, kteří stavby připravili. Integrace takovýchto hodnocení umožňuje zpracovatelům RABF vydání osvědčení pro excelentní, výbornou a dobrou kvalitu opírající se o rozsáhlý soubor dat z různých hodnocení za období posledních pěti let.

Výsledky hodnocení jsou rozděleny do čtyř samostatných kategorií:

1.       Inženýři a architekti, fyzické osoby, které na základě autorského práva, na základě autorizace u ČKA a ČKAIT nebo jako přizvaní specialisté se na projektové přípravě účastnili a byli vedoucími autory uvedeni v přihláškách do konkrétních hodnocení. Tato skupina letos představovala nejobsazenější kategorii s 2005 osobami.

2.       Projektové kanceláře a ateliery, kterých bylo do hodnocení zařazeno 949.

3.       Výrobci a dodavatelé služeb pro stavebnictví, ve které se utkalo 119 firem.

4.       Dodavatelé staveb, jejichž letošní seznam obsahoval 710 firem.

RABF tak celkově v soutěži posuzoval 3783 osob a firem.

Zpět
Děkujeme za vyplnění formuláře, brzy se Vám ozveme.