• SUDOP PRAHA
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Naše projekty jsou opět oceněnými stavbami roku

Hned dvojici ocenění si odnesly projektanti SUDOPU PRAHA z 18. ročníku odborné celostátní soutěže ČESKÁ DOPRAVNÍ STAVBA, TECHNOLOGIE, INOVACE ROKU.

V soutěži, která propaguje a oceňuje projekty v oblasti dopravní infrastruktury, si letos odnesla cenu například zdařilá rekonstrukce železniční stanice Letohrad. Ta přispěla ke zvýšení rychlosti vlaků i bezpečnosti železničního provozu. Ve stanici vznikla dvě nová nástupiště s bezbariérovým přístupem, pod celým kolejištěm byl vybudován zcela nový podchod. Ve stanici byly provedeny kolejové úpravy, které umožnily současné vjezdy a odjezdy vlaků v obou směrech. O projektu stanice Letohrad si můžete detailně přečíst třeba v tomto letošním čísle SUDOP REVUE.

Porota ocenila i sudopský BIM model skutečného provedení části stavby Tunel Ejpovice s datovým standardem pro správu tunelu. O tom jsme se detailně rozepsali třeba zde.

„Za každou z těchto cen jsem moc rád. Jsou totiž nejen krásným oceněním naší práce, ale zároveň i důležitou zprávou pro veřejnost, jak výjimečné a především kvalitní projekty vznikají pod rukami našich lidí,“ uvedl generální ředitel SUDOP PRAHA Tomáš Slavíček.

Zpět
Děkujeme za vyplnění formuláře, brzy se Vám ozveme.