Projekty | SUDOP PRAHA a.s.

Vyhledávání

Projekty dle názvu

Projekty dle oboru

Projekty dle místa

Pouze projekty z roku

Další

Projekty

celkem 157 výsledků
Filtrovat
Praha
Studie zastřešení žst. Praha Masarykovo nádraží
Projekt nového řešení kolejiště a jeho zastřešení pochází z dílen společností SUDOP PRAHA a Jakub Cigler Architekti.
Praha
Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.
Stavba „Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.“ je jednou ze souboru staveb v uzlu Praha. Propojuje soubor stavby IV.
Plzeň
Uzel Plzeň, 2.stavba, přestavba osobního nádraží včetně mostů Mikulášská
Jedná se o jednu z hlavních staveb modernizace železničního uzlu Plzeň, jejíž stěžejní částí byla rekonstrukce přemostění Mikulášské ulice v centru města.
Praha
ČVUT - Půdní vestavba Trojanova 13
Na této fakultě je výuka studentů úzce propojena s vědeckou i výzkumnou prací. I přes modernizaci stávajících pracoven v předchozích letech se však již v objektu nevyskytovaly žádné vhodné prostory. Vybudováním vestavby podkroví byl tento problém vyřešen.
Praha
CDP Praha
Výstavba budovy centrálního dispečerského pracoviště umožní dálkové řízení provozu na významných železničních tratích ČR.
Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 988/31
Metro D - EIA
Posuzovaný záměr „Výstavba trasy I.D metra v Praze Náměstí Míru - Depo Písnice (včetně depa)“ představuje výstavbu nové trasy I.D metra s celkovou provozní délkou 10,5 km
Praha
Čtyřkolejná železniční estakáda přes Masarykovo nádraží
Bezesporu nejzajímavější a nejsložitější mostní stavbou, architektonickou dominantou a tváří celé stavby Nového spojení v Praze, je železniční estakáda Masarykovo nádraží.
Praha
Tandemový podúrovňový soustruh na Depu kolejových vozidel v Praze
Počátkem září 2018 byl na Depu kolejových vozidel Praha uveden do provozu nový tandemový podúrovňový soustruh pro obrábění soukolí kolejových vozidel. Toto zařízení slouží k obrábění soukolí lokomotiv a železničních vagónů.
Praha
Vyhledávací studie infrastruktury vodních cest Citylogistika na území hl. m. Prahy zabezpečovaná vodní dopravou
Předmětem dokumentace „Citylogistika na území hl. m. Prahy zabezpečovaná vodní dopravou“ je analýza možností nákladní přepravy po vodní cestě na území hl.m. Prahy, vytipování vhodných pilotních projektů a jejich technické a ekonomické ověření.
Česká Lípa
Modernizace ŽST Česká Lípa - BIM
V rámci zakázky byl pro objednatele vytvořen informační model stavby (BIM) dle projektové dokumentace stavby Modernizace ŽST Česká Lípa.