Projekty | SUDOP PRAHA a.s.

Vyhledávání

Projekty dle názvu

Projekty dle oboru

Projekty dle místa

Pouze projekty z roku

Další

Projekty

celkem 168 výsledků
Filtrovat
Praha
Studie zastřešení žst. Praha Masarykovo nádraží
Projekt nového řešení kolejiště a jeho zastřešení pochází z dílen společností SUDOP PRAHA a Jakub Cigler Architekti.
Praha
Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.
Stavba „Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.“ je jednou ze souboru staveb v uzlu Praha. Propojuje soubor stavby IV.
Mühlgraben, Německo
Bahnüberführung Mühlgraben
Prvním projektem pro Deutsche Bahn po získání prekvalifikace od tohoto investora byla náhrada stávajícího přemostění potoka u obce Mühlgraben novým dvoukolejným železničním mostem. Most se nachází na trati č.3533 Dornberg – Gross Gerau v km 55,594.
Plzeň
Uzel Plzeň, 2.stavba, přestavba osobního nádraží včetně mostů Mikulášská
Jedná se o jednu z hlavních staveb modernizace železničního uzlu Plzeň, jejíž stěžejní částí byla rekonstrukce přemostění Mikulášské ulice v centru města.
Praha
ČVUT - Půdní vestavba Trojanova 13
Na této fakultě je výuka studentů úzce propojena s vědeckou i výzkumnou prací. I přes modernizaci stávajících pracoven v předchozích letech se však již v objektu nevyskytovaly žádné vhodné prostory. Vybudováním vestavby podkroví byl tento problém vyřešen.
Jeníkov, Duchcov, Lahošť, Zabrušany, Ledvice, Světec, Bílina, Hostomice, Teplice, Újezdeček
Zvýšení traťové rychlosti v úseku Oldřichov u Duchcova – Bílina
Předmětem záměru jsou stavební a technologické úpravy v železniční stanici Oldřichov u Duchcova a v traťovém úseku Oldřichov u Duchcova - Bílina v úseku km 21,823 – 33,440 o celkové délce 11,617 km železniční trati.
Praha
CDP Praha
Výstavba budovy centrálního dispečerského pracoviště umožní dálkové řízení provozu na významných železničních tratích ČR.
Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 988/31
Metro D - EIA
Posuzovaný záměr „Výstavba trasy I.D metra v Praze Náměstí Míru - Depo Písnice (včetně depa)“ představuje výstavbu nové trasy I.D metra s celkovou provozní délkou 10,5 km
Praha
Čtyřkolejná železniční estakáda přes Masarykovo nádraží
Bezesporu nejzajímavější a nejsložitější mostní stavbou, architektonickou dominantou a tváří celé stavby Nového spojení v Praze, je železniční estakáda Masarykovo nádraží.
Kaišiadorys−Radviliškis–Šiauliai
Elektrizace trati Kaišiadorys−Radviliškis–Šiauliai v Litvě
Na podzim roku 2015 se objevila zajímavá obchodní příležitost v Litvě. Litevské železnice (LG) vypsaly dva tendry na projektovou dokumentaci elektrizace trati na úsecích Kaišiadorys−Radviliškis a Radviliškis–Šiauliai systémem 1 x 25 kV.