Vyhledávání

Projekty dle názvu

Projekty dle oboru

Projekty dle místa

Pouze projekty z roku

Další

Projekty

celkem 174 výsledků
Filtrovat
Praha
Studie zastřešení žst. Praha Masarykovo nádraží
Projekt nového řešení kolejiště a jeho zastřešení pochází z dílen společností SUDOP PRAHA a Jakub Cigler Architekti.
Praha
Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.
Stavba „Optimalizace traťového úseku Praha Hostivař – Praha hl. n.“ je jednou ze souboru staveb v uzlu Praha. Propojuje soubor stavby IV.
Plzeň
Rekonstrukce výpravní budovy v žst. Plzeň hl. n.
Obsahem dokumentací je komplexní rekonstrukce památkově chráněné výpravní budovy plzeňského hlavního nádraží zprovozněné roku 1907.
Mühlgraben, Německo
Bahnüberführung Mühlgraben
Prvním projektem pro Deutsche Bahn po získání prekvalifikace od tohoto investora byla náhrada stávajícího přemostění potoka u obce Mühlgraben novým dvoukolejným železničním mostem. Most se nachází na trati č.3533 Dornberg – Gross Gerau v km 55,594.
ČR, Praha
Rezortní metodika pro hodnocení ekonomické efektivnosti projektů dopravních staveb
Metodika je metodickou pomůckou a manuálem pro zpracování hodnocení ekonomické efektivnosti pro zpracovatele hodnocení, žadatele a příjemce prostředků z Operačního programu Doprava (OPD).
Plzeň
I/27 Plzeň, OK Sukova – Folmavská
Součástí projektu je úprava okružní křižovatky s ohledem na nárůst intenzity dopravy po dobudování zásadních silničních staveb na území města Plzně.
Plzeň
Uzel Plzeň, 2.stavba, přestavba osobního nádraží včetně mostů Mikulášská
Jedná se o jednu z hlavních staveb modernizace železničního uzlu Plzeň, jejíž stěžejní částí byla rekonstrukce přemostění Mikulášské ulice v centru města.
Praha
ČVUT - Půdní vestavba Trojanova 13
Na této fakultě je výuka studentů úzce propojena s vědeckou i výzkumnou prací. I přes modernizaci stávajících pracoven v předchozích letech se však již v objektu nevyskytovaly žádné vhodné prostory. Vybudováním vestavby podkroví byl tento problém vyřešen.
Jeníkov, Duchcov, Lahošť, Zabrušany, Ledvice, Světec, Bílina, Hostomice, Teplice, Újezdeček
Zvýšení traťové rychlosti v úseku Oldřichov u Duchcova – Bílina
Předmětem záměru jsou stavební a technologické úpravy v železniční stanici Oldřichov u Duchcova a v traťovém úseku Oldřichov u Duchcova - Bílina v úseku km 21,823 – 33,440 o celkové délce 11,617 km železniční trati.
Praha
CDP Praha
Výstavba budovy centrálního dispečerského pracoviště umožní dálkové řízení provozu na významných železničních tratích ČR.
Děkujeme za vyplnění formuláře, brzy se Vám ozveme.