SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Projektant vodohospodářských staveb (středisko 202) | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Projektant vodohospodářských staveb (středisko 202)

Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov

Pracovní náplň:

  • Studie a projekty odvodnění silnic, dálnic, městských komunikací a železničních staveb
  • Studie a projekty odkanalizování a zásobení pitnou vodou městské a dopravní infrastruktury
  • Rekonstrukce a novostavby veřejných inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
  • Vypracování odborných posudků a expertiz
  • Výkon autorského dozoru

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ stavebního směru
  • Znalost MicroStation/AutoCAD, MS Office podmínkouodpovědnost a preciznost
  • Schopnost práce v týmu, ale i samostatně
  • Schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Orientace v silniční problematice nutná
  • Znalost jazyků – výhodou
  • Orientace v problematice dopravního inženýrství - výhodou
  • Autorizace v oboru dopravních staveb

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí renomované společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb, profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích
  • Zkušený tým
  • Pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní a životní připojištění)
  • Pružnou pracovní dobu

Kontakt:

  • Vedoucí střediska Ing. Lukáš Ježek - T: +420 267 094 109

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář