SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Samostatná účetní | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Samostatná účetní

Olšanská 2643/1a, Praha - Žižkov

Požadujeme:

  • vzdělání min SŠ ekonomického směru s maturitou,
  • minimálně 2 roky na pozici účetní,
  • dobrou znalost práce s PC, MS Office,
  • znalost práce s programem ESO9 či IIS Ekonom výhodou,
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zájem o účetnictví.

Pracovní náplň:

  • vedení celého účetnictví včetně zpracování roční závěrky,
  • komunikace s dodavateli, auditorem a daňovým poradcem,
  • spolupráce s ekonomkami jednotlivých útvarů při likvidaci došlých faktur,
  • obsluha bankovních systémů – zpracování veškerých plateb.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu ve velké projektové firmě,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • dobré platové ohodnocení,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • benefity (např. stravenky, pružná pracovní doba, penzijní připojištění).

Kontakt:
Bližší informace: Ing. Veronika Bukovská, T: +420 267 094 376

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář

Vyhledávání

Hledat dle lokality

Projekty dle oboru