SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Ředitel společnosti ATELIER 4 | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Ředitel společnosti ATELIER 4

Jablonec nad Nisou, Březová 1724/29

Pro naši dceřinou společnost, zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme ředitele.

individuální (hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.

Náplň práce:

  • odpovědnost za provoz a obchodní výsledky projektové a inženýrské činnosti v investiční výstavbě
  • reprezentování společnosti u klíčových klientů a rozvoj nových obchodních příležitostí
  • vedení projekčního týmu v rámci severních Čech
  • zajišťování bezproblémového chodu společnosti, včetně řešení personálních záležitostí
  • tvorba finančních plánů a obchodní strategie pro jednotlivá období
  • řízení, kontrola a hodnocení podřízených
  • zodpovědnost za efektivní řízení společnosti

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ stavebního zaměření
  • praxi s vedením lidí, s vedením a motivací týmu (společnost má v současnosti 15 projektantů)
  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • cizí jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenost ze stavebního oboru, zejména z oboru pozemního stavitelství
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zajímavou práci na HPP, s možností osobního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení v rámci individuální manažerské smlouvy
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy a firemní akce
  • místo výkonu práce: Jablonec n. Nisou

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář

Vyhledávání

Hledat dle lokality

Projekty dle oboru