SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Projektant – pozemní stavby - Atelier 4 | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Projektant – pozemní stavby - Atelier 4

Březová 1724/29, Jablonec nad Nisou

Pro naši dceřinou společnost - Atelier 4, zabývající se projektovou a inženýrskou činností hledáme projektanta.

Pracovní náplň:

  • práce spojené s projektováním pozemních staveb
  • řízení jednotlivých projektových úkolů
  • řízení dalších zaměstnanců pracujících na projektovém úkolu
  • expedice zakázek
  • komunikace s investory projektových úkolů

Požadujeme:

  • vzdělání – VŠ stavební
  • ideálně praxe v projektové kanceláři
  • znalost práce v CAD programu
  • schopnost řízení a koordinace projektů
  • alespoň pasivní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně
  • zájem o problematiku oboru
  • odpovědnost a preciznost
  • výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavé projektové úkoly
  • trvalý pracovní poměr
  • stabilní, dlouhodobě prosperující firma
  • zavedený, logický a funkční systém řízení
  • práce v příjemných prostorách
  • „rodinný“ kolektiv
  • možnost osobního rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • odměňování na základě odvedené práce
  • pravidelné čtvrtletní prémie
(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář