SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Projektant – geotechnik, tunelář - senior (středisko 203) | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Projektant – geotechnik, tunelář - senior (středisko 203)

Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov

Náplň práce:

Komplexní projektová činnost (řízení projektů, tvorba projektové dokumentace včetně harmonogramů, oceňování a projednávání technického řešení) na projektech podzemních staveb, tunelů, speciálního zakládání a dalších geotechnických konstrukcí.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru konstrukce a dopravní stavby
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Min. 6 let praxe v oboru
  • Znalost MicroStation/AutoCAD, MS Office podmínkou
  • Odpovědnost a preciznost
  • Pracovní flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • Schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí největší projekční společnosti v ČR s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Možnost osobního a profesního růstu, účast na odborných konferencích
  • Zkušený tým
  • Pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní a životní připojištění)
  • Pružnou pracovní dobu

Bližší informace:

  • Vedoucí střediska Ing. Tomáš Zítko, T: +420 267 094 148
(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář