SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Mzdová účetní | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Mzdová účetní

Olšanská 1a, 130 00, Praha 3 - Žižkov

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování hodinových mezd na měsíční bázi (včetně odvodů a daní) pro zhruba 200 lidí
  • Zpracování evidenčních listů pro důchodové zabezpečení
  • Roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob
  • Zpracování statistických výkazů z oblasti práce a mezd
  • Likvidace cestovních účtů
  • Archivace zpracovávané agendy
  • Zpracování nemocenských dávek, srážek exekucí/insolvencí
  • Provádění měsíčních a ročních závěrek, RZD, vyúčtování zálohové a srážkové daně z příjmů, povinný podíl, ELDP
  • Komunikace s OSSZ/PSSZ a zdravotními pojišťovnami-přihlášky/odhlášky zaměstnanců, měsíční přehledy
  • Zpracovávání jednotlivých částí interních mzdových předpisů
  • Kontrola správnosti převodu z docházkového systému

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • Praxi a zkušenosti s vedením komplexní mzdové agendy
  • Orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech
  • Znalost personalistiky a zákoníku práce
  • Orientace v platné legislativě
  • Zkušenost v práci se mzdovými SW obecně, výhoda je znalost prostředí IIS Tábor - Ekonom
  • PC uživatelsky (především produkty MS Office)
  • Komunikační schopnosti, systematičnost, preciznost, sounáležitost s týmem
  • Zájem o profesní rozvoj a další vzdělávání
  • Nástup do pracovního poměru co nejdříve (dle dohody)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní projekční firmy v Praze
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Moderní pracovní prostředí s vysokou úrovní technického zázemí a výborným kolektivem
  • Poskytování kvartálních, ročních či mimořádných odměn
  • Mzdové podmínky v souladu s interní podnikovou směrnicí
  • Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…
  • Podpora dalšího osobního vzdělávání
  • Nástup: dohodou

Bližší informace: Ing. Veronika Bukovská - T: +420 703 462 466

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář

Vyhledávání

Hledat dle lokality

Projekty dle oboru