SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Konstruktér mostů a inženýrských staveb (středisko 209) | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Konstruktér mostů a inženýrských staveb (středisko 209)

Olšanská 1a, 130 00, Praha 3 - Žižkov

Náplň práce:

  • Konstruktérská práce při projektování mostů, inženýrských konstrukcí, opěrných konstrukcí
  • Tvorba jejich projektové dokumentace ve všech stupních (studie, DÚR, DSP, PDPS, RDS)
  • Účast na jednáních s úřady a ostatními účastníky výstavby a další nutné související činnosti při projektové práci

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání stavebního (technického) směru
  • Doložitelná praxe, pro čerstvé absolventy není podmínkou
  • Znalost práce na PC, zejména v CAD systémech
  • Chuť pracovat v týmu i samostatně
  • Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech dopravních staveb (silničních i železničních)
  • Odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích
  • Zázemí v perspektivní a stabilní společnosti
  • Profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích
  • Sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní nebo životní připojištění)
  • Pružnou pracovní dobu

Nástup:dohodou

Bližší informace: Ing. Dana Wangler, tel.: +420 267 094 119

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář

Vyhledávání

Hledat dle lokality

Projekty dle oboru