SUDOP PRAHA a.s. | Volná místa | Geolog | SUDOP PRAHA a.s.
  • Volná místa
    Komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury

Geolog

Olšanská 1a, 130 00, Praha 3 - Žižkov

Pracovní náplň:

  • Inženýrsko-geologické a geotechnické průzkumy pro dopravní stavby (silnice, železnice)
  • Průzkumy pro podzemní stavby – tunely
  • Geotechnické konzultace při přípravě projektů staveb a při výkonu autorského dozoru
  • Terénní geologická dokumentace
  • Zpracování odborných zpráv a posudků

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ: ČVUT stavební fakulta, UK, VŠB, MU, UP – geologické a geotechnické obory, inženýrská geologie
  • Vzdělání SŠ: průmyslová škola – zaměření na geologické obory
  • Způsobilost a ochota pro práce v terénu
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivně
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost práce na PC (základy CAD, MicroStation, MS Office)
  • Schopnost práce v týmu, ale i samostatně
  • Zájem o problematiku v oboru
  • Odpovědnost a preciznost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní projekční společnosti v Praze
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Moderní pracovní prostředí s vysokou úrovní technického zázemí a výborným kolektivem
  • Dobré platové podmínky
  • Podpora dalšího odborného, jazykového a osobního vzdělávání,
  • Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…

Bližší informace: Vedoucí střediska: RNDr. František Dragoun - T: +420 605 229 102

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

(hrubý měsíční plat)
Nástup možný ihned, či dle dohody.
Zasláním životopisu a dalších příloh vyjadřujete svůj souhlas, aby společnost SUDOP PRAHA a.s., se sídlem v Praze 3, Olšanská 1a, IČ 25793349, uchovávala a zpracovávala Vámi dobrovolně poskytnutá data pro účely personální činnosti v návaznosti na zákon 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.

Kontaktní formulář